WEEKEND RETREAT
Київ I Одеса I Рига

17-18 грудня 

Реєстрація Україна
Онлайн 
Реєстрація Латвія 

Ретрит вихідного дня - Твій крок в глибину
усвідомленності

На березі найкрасивішого в Латвії озера Балтезерс, напередодні різдвяних і новорічних свят, коли природа спокійна, відбудеться наш Ретрит вихідного дня.

Створено з турботою про швидке внутрішнє перетворення людини в умовах, коли немає можливості поїхати у тривалу відпустку. Ця унікальна можливість, створена за допомогою структури практичних методів, допоможе вам глибоко зануритися в себе за 2 дні та отримати результат, не змінюючи звичного графіка роботи.

Повністю занурюючись у практику, учасники потрапляють в накопичене енергетичне поле Школи, що дозволяє швидко наблизитися до стану
Пробудженої свідомості.
А завдяки тому, що заняття проходять не тільки індивідуально, а й у групах, ефект від практик значно посилюється за рахунок синергії між учасниками.

Такий відпочинок створює необхідні умови для швидкого та ефективного очищення нервової системи, позбавлення від накопиченого стресу та напруги, що супроводжується гармонізацією діяльності всього організму.

Розпорядок дня складений так, щоб учасники курсу могли повністю зануритися в практику. Будь-які відволікання від роботи виключені.
Наші техніки та практики, які ми використовуємо, підтвердили свою ефективність, оскільки більше 100 людей вже прокинулися.


ЩО ТАКЕ РЕТРИТ ВИХІДНОГО ДНЯ?
ЩО НА ВАС ЧЕКАЄ?

Курс-інтенсив - це методика, спеціально створена для інтенсивних внутрішніх змін людини в онлайн форматі. Навчання на курсі запускає потужні природні процеси очищення та пробудження свідомості, дає змогу отримати особистий досвід переживання глибокого теперішнього моменту.

Кожен із нас уже є безмежною та нескінченною свідомістю. Для того, щоб згадати про це, потрібно послабити безперервний опір розуму та Его. На курсі це робиться за допомогою практик, що розвивають усвідомленість і розкриття Серця. Основні інструменти - йога, групова та індивідуальна медитація.

На курсі вводиться режим повного мовчання, доступ до комп'ютерів і телефонів, тільки для курсової необхідності, розпорядок дня розписаний по хвилинах. У таких умовах учасники отримують можливість зосередити всю свою увагу на внутрішній роботі.

Такий формат є унікальним і сильним засобом для досягнення відчутних внутрішніх трансформацій.

Кожен учасник має розуміти, що це не відпочинок і не розвага. Звільнення від негативних підсвідомомих програм на курсі йде безперервно. Найчастіше процес очищення супроводжується сильними емоційними переживаннями.

Особливе значення, має командна робота. Ефект синергії багаторазово прискорює трансформації учнів. Протягом усього курсу учасники перебувають у постійному контакті з інструкторами.

Усе це дає змогу всього за кілька днів отримати результати, які можна порівняти з результатами кількох років індивідуальних практик.

Попутно учасники отримують такі ефекти, як зміцнення здоров'я, звільнення від багаторічних стресів і внутрішніх бар'єрів. Більшість починає глибше розуміти сенс життя. Багато хто переживає досвіди Пробудження.

Курс-інтенсив незамінний для тих, хто займається саморозвитком, хоче спробувати серйозну духовну практику, почати шлях до Пробудження і повної самореалізації.

ІНСТРУМЕНТИ  КУРСУ

Групові та індивідуальні медитативні практики

Вивчення спеціального комплексу асан

Сатсанги з пробудженими учнями Школи

Сміхотерапія

Практики, спрямовані на єднання

Дихальні практики

РЕАЛІЗУЙ

СВІЙ ПОТЕНЦІАЛ

Якщо ти шукаєш сенс життя, хочеш освоїти потужну й
ефективну духовну практику, займаєшся саморозвитком
або просто хочеш зміцнити здоров'я - цей ретрит для тебе!

ВІДГУКИ

ЕЛЕНА БОРИСОВА

После курса ощущаю себя более живой, жизнь ощущается острее, чувствую её пульс! Это необыкновенно! Стала спокойнее и теплее относиться к близким. И словно стала богаче, как будто обрела волшебную палочку для решения всех проблем :) Просто всё стало хорошо!

АЛЕКСЕЙ СОБОЛЕВ

Долго ждал такого обучения. Трудно передать тот новый уровень энергии, что появился внутри! Самое удивительное, что за время курса удалось заработать внушительную сумму на двух неожиданно пришедших больших проектах.
Когда начинаешь работать над собой — пространство разворачивается!

ЕЛЕНА МАНЧЕНКО

Практики, полученные на курсе, дают мне силу и хорошее настроение..
Я научилась прибывать в тишине и покое, независимо от ситуации.. Узнала, что мы намного больше, чем думаем о себе.
Продолжаю практиковать самостоятельно с удовольствием и радостью!

ЯКІ ЗМІНИ ВАС ОЧІКУЮТЬ?

Здобуття внутрішнього спокою

Очищення від обмежень і комплексів

Підвищення усвідомленості

Розширення сприйняття - ти станеш мудрішим)

Ти опинишся на порозі Пробудження або перейдеш його

Варіанти участі:

Онлайн 80 €
у ретритному центрі без проживання 120 €
з проживанням у ретритному центрі 200 €

Проживання в нашому ретрит-центрі в залежності від обставин. Будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером щодо цієї опції після офлайн-оплати.
 Кількість місць обмежена.

Всі зібрані кошти спрямовуються на передачу знань та будівництво ретритних центрів для навчання людей з усього світу.

РОЗКЛАД

Час по Києву GMT +2

15 ГРУДНЯ 20:00–21:30

Ознайомчий вебінар

17 ГРУДНЯ  9:00–20:30

Групові та індивідуальні заняття 

18 ГРУДНЯ  9:00–17:30

Інтенсивна практика та сатсанг

ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ІНСТРУКТОРАМИ

Eduard Mashkov

Едуард - фахівець з пранаями, сміхотерапії та ведичної культури стародавніх народів.
Сертифікований міжнародний викладач йоги та понад 10 років досвіду викладання йоги, понад 20 000 годин медитації, ведучий десятків ретритів та багатьох онлайн-курсів з медитації та усвідомленості.
Навчаю інших способу життя.

Elenora Dubra

Ведуча ретритів, онлайн-курсів і практики тиші.
Магістр інженерії в галузі біоніки.
Більше 3 років досвіду в практиці майндфулнес
Марина
Хомякова

ОБОВ'ЯЗКОВІ УМОВИ УЧАСТІ

Одягніть зручний одяг та підготуйте килимок для йоги, стілець та блокнот з ручкою.

Виключити куріння і вживання алкоголю як мінімум за 3 дні до початку практики, під час практики і 3 дні після. Недотримання цієї умови може призвести до різкого погіршення самопочуття. Налаштуватися на веганську дієту на весь період курсу і 3 дні після (виключаємо всі продукти тваринного походження)

Виключити розваги (не слухати музику, не дивитися кіно- і відеофільми, не читати книги, не мати інтимних стосунків - тобто все, що призводить до збудження розуму) за 3 дні до початку занять, під час курсу і 3 дні після.

Відвідувати всі заняття курсу без пропусків та запізнень. Виконувати всі домашні завдання та відвідувати індивідуальні заняття за розкладом. Будьте готові до внутрішньої дисципліни та роботи над собою. Ви за це заплатили, не пропадайте даремно ;)

Для учасників онлайн: Під час наших прямих ефірів у вашій кімнаті не повинно бути сторонніх осіб, дітей або домашніх тварин.

Для онлайн-учасників: Наявність додатку ZOOM та веб-камери обов'язкова.
Заняття онлайн проходять з увімкненими камерами, щоб ми могли бачити один одного та вільно взаємодіяти.

У разі порушення умов, невиконання вказівок інструктора, учасник може бути відсторонений від подальшого навчання без компенсацій та інших претензій.

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

Школа Гивина — твой путь к пробуждению

Знания, проверенные поколениями практиков и адаптированные для современного человека

Вне концепций. Вне религии. Только практический опыт

Проверенная методика

Реализованный учитель

Единомышленники

Social Media

User Agreement
Personal data processing policy

© WorldofAwakening